Yade Nil

Çoooook uzun zaman oldu yeni bir yazı eklemeyeli. Haliyle çok değişiklik oldu hayatımızda :) Çok şükür ciddi bir sağlık sıkıntımız olmadı ve çok şükür 2. kez anne oldum.

“YADE NİL” unkurabiyem…

Sen doğunca nasıl olacağını çok merak ediyordum ve nasıl Mira ile uyum içinde yaşayacağımızı, ikinizi ihmal etmeden seveceğimi ve bunu nasıl başaracağımı… Annelik öğle garip bir his ki, sevgi paylaştırılmıyor ve her evladını kendinden fedakarlık yapabilecek kadar çok seviyorsun ve bunu anne olmadan anlayamıyorsun.

İyi ki oldun sürpriz yumurtamız ve iyi ki senin annen oldum. Ablanla değişen hayatımız, seninle farklı bir anlam kazandı ve sizlerin birlikte büyüdüğünüzü görmek bize inanılmaz haz veriyor.

Her zaman dilediğim gibi;13010666_10154054188145690_7447018516711114272_n

“Vatana millete hayırlı, dinini ve atasını bilen, sevgiye ve ilgiye doymuş sağlıklı kuzucuklar olmanız” ve anneniz bunun için elinden geleni yapacak.

Sevgiyle kalın,

Meldemoz

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow Me