Saç Bantları

İlk bebeğimin kız olduğunu öğrendikten sonra, aklıma ilk gelen renkli çiçekli böcekli saç bantları olmuştu. ilk bantlarını hazır almaktansa ben yapmayı tercih ettim. Bazıları çok hoş oldu ve yakın çevremden oldukça beğeni aldı, bazıları idare eder :D Umarım sizlerde beğenirsiniz ve bebiklerine bant hazırlayacak arkadaşlara bir fikir olur.Yukarıdaki kurdelaları değiştirip lastik yaptım Mira doğduktan sonra. Çünkü kızımın kurdelaları tutturmak için bile saçı yoktu :)

İlk fotoğraftaki bandı bir elbisesi için uyumlu yapmıştım. Üstündeki kirazlı takıma uymadığının farkındayım :) Deneme fotoğrafı. Yandaki ise sevdiğim bir arkadaşımın kızı içindi.

Kendi lohusa tacımı da kendim yapmıştım ama onun fotoğrafını şu an bulamadım. Hastane fotoğraflarını da şu an için paylaşmamayım :)  Yukarıdaki ise benim taçıma benzer arkadaşıma yaptığım lohusa taçı.

Sevgiler,

Meldemoz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow Me