28.09.2014- 14 Hafta 6 Gün

Ay çöreğim’le uğraşmaktan, Un kurabiyem’in fotoğraflarını yayımlayamadım bir türlü. Bayram ziyaretleri, annemin ufak operasyonu derken yayınlamaya da fırsatım olmadı açıkçası. ;)

Kınalı kuzularım büyüyor :) Bende inanamıyorum bazen,  hiç anneliğe hazır değilken, ömürlüğümle buluştum, hiç tatmadığım o muhteşem hisseleri tattım, annemden başka biri için canımı bile verebilirim dedim. Akabinde 2. ömürlüğümün yolda olduğunu öğrendim.

Korkmuyor değilim açıkcası, çok korkuyorum. İkisini birden sağlıklı, sıhhatli, mutlu büyütebilecek miyiz. Biz elimizden geleni yapacağız ama bu dünyada, burnumuzun dibinde olan, kendimizi bile bazen koruyamadığımız kötülüklerden , kötü insanlardan koruyabilecek miyiz minik kızlarımızı.

Allah’ım yardım etsin, hepimize.

Artık karnım belirmeye başladı. Önümde ;) Mira’da olduğu gibi sürekli dokunmak okşamak istiyorum. Mira’dan farklı olarak hareketlerini daha net hissediyorum. Kasıklarımda biraz fazla ağrı oluyor. Bir sonraki kontrolde kesinlikle sormalıyım. Şu an için katlanılmayacak bir durum değil ama tecrübelerimden farklı :)  Kilo alımım yavaş ama kilolu olarak hamile kalmamdan mütevellit şişkoyum :) 5 y sonrasını bu sefer gerçekten düşünmek istemiyorummm.

 

Saçlarımın güzel bir bakıma ihtiyacı var. Batıl inanç ama hamileyken saç kesilmez derler ya kuaföre gitmeye korkuyorum ^.^

Sevgiler,

Meldemoz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow Me