22.08.2014 – 9 HAFTA 2 GÜN

Bu yazılarımı 2-3 yıl sonra tekrar yazarım diyordum ama bazen hayat size sürprizler yapabiliyor ve ben “daha neler” dediğim şeyleri vakit kaybetmeden yaşıyorum :)

Mira’ya en hızlısından kardeş bekliyoruz, bir kaç yazı öncesi bahsetmiştim. Başta Mira Naz’ı ihmal eder miyiz düşüncesi ile bu farklı gelişmeye üzülmedim desem yalan olur. Eşimin pozitif desteği  sayesinde ve birden fazla evlat istediğini bildiğim için üzüntümü kolay atlattım diyebilirim. İlk yavrumuzu, ilk göz ağrımızı, un kurabiyemizi ihmal etmemek için elimizden geleni elbetteki yapacağız. Umarım başarılı olur, her anlamda kendine güvenen, sevgi ve ilgiye doymuş, dinini ve atasını bilen, vatana millete hayırlı evlatlar yetiştiririz.

Bal bebeğim 9 hafta 2 günlük ve daha küçücük :) Mira’dan farklı olarak hareketlerini çok seyrek olsa da daha net hissedebiliyorum. Mira’da  tam anlamıyla 16. haftadan itibaren hissede biliyormuşum kayıtlarıma göre ;)

Belki  Mira’da da hissediyordum ama bilmediğim için anlamıyordum. :) Gerçekten bir şeyi ikinci kez yaşayınca daha bir tecrübeli ve bilinçli oluyorsun. Bu ikinci hamileliğimde nispeten daha rahat geçeceğe benziyor ama tabi ki yaşamadan bilinmez. Hep birlikte göreceğiz :D (Büyük konuştuğum her şey başıma geldiği için önceden kesinlikle büyük konuşmak istemem, ne demişler sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer :)

 

Sevgiler,

Meldemoz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow Me