23 hafta+ 2 gün (02.11.2013)

Uzun bir zaman oldu büyüyen bünyemizi göstermeyeli. Bu aralar internette hamile fotoğraflarında ve şu aralar hamile olan bloggerların sayfalarında boğulmak üzereyim.

Sanıyorum bu kızlar, fotolarını yayınlamadan önce güzel bir photoshop’tan geçirip, göbeği şişirip, bacakları inceltip yayınlıyorlar. Öyle değilse bile depresyona girmemek için öyle olduğunu düşünmeye çalışıyorum :D . Daha 25 haftasına girmeyen ben, 30 lu haftalarda olanların 7-8 kilo almış olmalarına acayip şaşırmış, an itibariyle aldığım 12 kilonun doğumdan sonra gider mi düşüncesi ile günde 2-3 kez meşgul olmaktayım.

Her şey tabi ki bebişimiz için ama hala kızımın gr’larda olması hızlı gittiğimin göstergesi mi acaba? :(

Hi my sweets,

It was a long time to show my big body :) Recently I am spending more time to read pregnant blogs nad photos. 

I hope that girls are edit their photos in photoshop as small the leg and grow their babies :) Until know, I put on 12 wieghts and I know that before my doctor’s complains next controls, I have to be careful for foods :)

Lots of Love,

Meldemoz

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow Me