Bu Aralar

Bu aralar çok hastayım :) Gribe yakalandım ve hiç bir ilaç alamamamdan kaynaklı birazda zor atlatacağım gibi görünüyor. Tek korkum eşime bulaştırmam, oda hasta olursa halimiz fena :( 2 gündür yatarak dinleniyorum diyebilirim.

I am ill, I think I am cold an I am afraid to infect my husband :) If he is ill, I dont want to think that who will interest with us. Nearly 2 days I am taking a rest in my home. 

 

 

Dün notlarımı almak için eğitime- Kadıköy’e gittim tabi hasta olduğumdan dolayı derse girmedim zaten kafam kaldırmazdı. Gratis’teki indirimi geçerken gördüm. O hasta halimle %50 indirime giren Maybelline Volum Express rimeli aldım. Fena değil ama tahmin ettiğim kadar da hoşuma gitmedi açıkçası, tester’ı da yoktu zaten mağazada hiç bir şey kalmamış. Bugünde son günmüş.

Ayrıca güzel kızımız için tüm bebek alışveriş sitelerine üye olmuştum ve ilk siparişimiz “Mothercare” den geldi :)

Yesterday, I was in Kadıköy to take my training notes from my friends and I didnot take a notes only but also I have taken mascara from Gratis. Today is the last date for discount in Gratis.In addition, I joined lots of the babies websites for shopping. Our first order- shoes  came on saturday from Mothercare :)

 

 

2 hafta önce kadar yine Kadıköy’de ara bir sokakta Goldenlady adında parlak oje bulmuştum. 2 rengi vardı ikisini de almıştım. Bir hafta tek tırnakta simli oje ile gezdim diyebilirim. Gerçekten beğendim. Fiyatı mı 1 TL :)

2 weeks before , I have taken from Kadıköy (again :) ) one of the nail polish as 1 TL. I loved them. During one week I have only used these polishs :)

 

 

 

 

Geçen yazımda bahsettiğim runner ve servisleri geçen gün kullandım. Annemin çeyizinden kalma eski tabaklara bu aralar aşığım :) Kullanılan her eşyada eskiye dönüş belli zamanlarda yaşıyoruz. Yine kreple aşk yaşıyorum ama az yemeye çalışıyorum. Salondaki orta sehpa haftanın 3 günü yemek masası olarak kullanılıyor.

Ayrıca hiç hap alamadığım şu günlerde, doktorumun tek önerdiği bol meyve yemek ve su içmekmiş. Ancak bu şekilde baş ağrılarından, burun tıkanıklığından, boğaz ağrısından ve vücut halsizliğin den kurtulabilir misim.  Doğanın mucizesi…

I have used my runner and I am in love my oldest plates. My dependence with pancake continue. Our center table are used as dinner table nearly 3 days in a week.  I have to eat more and more fruits and drink lots of water to get better according to my doctor’s information.

Take care of yourself,

Meldemoz,

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow Me