18 Hafta + 0 Gün.

Bugün tam olarak 18. haftaya girmiş bulunuyoruz. En önemli gelişme ise, kızımın hareketlerini sanırım hissediyorum. Özellikle karnım acıkmaya yakınken :) Muhteşem bir şey…

4,5 ayı geride bıraktık. Son 1,5 ay dedikleri gibi daha rahat geçti. Hamileliğimin başında yaşadığım sürekli uyuma hissi, biraz gece uyanmalarına dönse de daha iyiyim. Sadece yan yatmaya alışamadım hala. :) Oburlaşma süreci tam gaz devam ediyor, an itibariyle 57,5 kiloyum, kızım geçen hafta 192 gr idi.

Bu aralar biraz karamsarım. Günler çabuk geçiyor ve hiç bir şey anlamıyorum. İç mimarlık eğitimim istediğim gibi gitmiyor, bunun dışında daha fazla dikiş makinesinde zaman geçirmek istiyorum ama vakit bulamıyorum. Çok fazla da bir şey yapmıyorum aslında.

Bebeğim için bir günümü ayırıp, sabahtan akşama kadar bebek mağazalarını gezmek istiyorum. Hafta içi olmuyor, soğuklarda başladı zaten, iş olmayınca hiç çıkılmaz evden artık. Hafta sonu pazar tüm gün eğitim, cumartesi de ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Evde dinlensek mi, program mı çalışsak, gezsek görsek mi??? vs.

Tek tesellim ve beni ansızın güldüren bebeğim oluyor. İnsanoğlu muhteşem bir varlık ve ben hamileliğin bu kadar heyecan dolu olduğunu inanın bilmiyordum. Belki ilk bebeğimiz olduğu için bazı şeyleri abartı yaşıyoruz ama yaşadığımız şeyler mutlaka abartılmayı hakkediyor :)

Umarım içimdeki karamsarlığı en kısa sürede atlatırım, her şeyin gönlünüzce olması dileğiyle.

 

 

Kızımı sürekli sarıp, sarmalayasım var. :) . Çok Çok merak ediyorum kime benzeyecek ama bir yanımda hep içimde kalsın, her zaman benimle olsun diyor.

Sevgiler,

Meldemoz

18 Hafta + 0 Gün.” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow Me