Bu Aralar

Her gün mutlaka internette olsamda post yayınlayamıyorum ama mutlaka takip ettiğim bloggerların sayfalarına rutin ziyaretlerim oluyor ve okumaktan da yazmak kadar zevk alıyorum :)

Son zamanlarda kendimi biraz mutfak işlerine adamış durumdayım, fena olmadı aslında herkesin farklı yaptığı KISIR’ın en güzel tarifini bulup, denedim, gayet güzel :)

Böreklerimin içini hala çok dolduruyorum :( Canım sürekli kahvaltı çekiyor, reçeller, ballar :)

 

 

Son birkaç gün havalar aşırı soğuk. Dün işten gelince kışlıkları çıkardım ve çizmeler kutulardan çıktı. Kıyafet düzenleme ve ayıklama işini hepimiz seviyoruz :)

İndirimlere hiç denk gelmem, İndirim mesajı geldiğinde de o gün mutlaka bir şey çıkar, mağazalara gidemeden ürünler biter :( . 2 gün önce şanslı günümdeydim, C&A da takılarda indirim vardı.

 

Kaç gündür bugün ne giydim postu yok biliyorsunuz, gerçekten bugün ne giydim’i kısa bir fotoğrafla özetleyeyim :) Doğurana kadar elim göbeğimde olacak sanırım.

 

 

 

 

Herkese kocaman sevgiler,

Meldemoz

 

 

 

Bu Aralar” üzerine 1 düşünce

  1. Geri izleme: Kısır Yapımı | Meldemoz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow Me