İndirimli Siparişlerim

Merhabalar,

D&R’ın internet sitesinden alışverişlerinde indirim var ve kargo ücretsiz. Yalnız sadece siteden alışverişlerde, mağazadaki fiyatları indirimsiz fiyatları.

Bu vesile ile geçen hafta aynı zamanlarda verdiğim siparişlerimin farklı günlerde gelmesi biraz ilginç olsa da elime ulaştı :)

İkisini de internette dolaşırken bazı blogger arkadaşlarım tavsiye etmişti. “Dikiş teknikleri” gayet güzel, incelemeye başlamıştım. “Bebeğinizi beklerken sizi neler bekler” ise çok çok ünlü olan bu kitap,  biz yeni hamilelerin başucu kitabıymış. Daha başlamadım, okuyunca ben nasıl bir fikre sahip olurum bilmiyorum ama düşüncelerimi paylaşmaya çalışacağım.

 

 

Ayrıca;

Instagram tanıştığım İzmir’de bulunan bir aksesuarcıdan verdiğim ilk siparişimde elime ulaştı.  Kolye tahmin ettiğimden de güzelmiş :)  Aynı gün kullanmaya başladım diyebilirim.

IMG_1287Herkese mutlu ve huzurlu hafta sonları diliyorum, Şimdiden  ;)

Hello my friends,

I have received my products that I ordered  D&R and KETİ AKSESUAR (in İzmir) web sites, and I will share my opinion after reading books. Regarding Keti Accessories, necklace is fasciating :)

Lots of love.

Meldemoz.

İndirimli Siparişlerim” üzerine 2 düşünce

    • Teşekkür ederim canım,

      Kitabın cildi çok hoş, takıldığın her konuda bakabilirsin, resimlerle birlikte açıklamaları gayet basit. Dikişe meraklı isen kesinlikle almanı tavsiye ederim. Ama dikiş makinesi da şart tabi ;)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow Me