İyi ki doğdun AŞK…

1 Ağustos Eşimin doğum günü. Yaklaşık 8 yıldır tanışıyoruz ve doğum günlerini hiç atlamamıştık. Ufakta olsa mutlaka bir organizasyon olurdu. Bu sefer farklı heyecanlardan ötürü :) aklımda bir sürü şey olmasına rağmen, canıma mum dahi üfletemedim :(

Bayram tatili annemlere gidince yaklaşık 10 gün kadar geçmiş doğum günümüzü hep birlikte kutladık. İlk mumlar tabiki yeğenlerim tarafından söndürüldü ve en son adet yerini bulsun hesabı :) Askım üfledi.

İyi ki doğdun canımmm. Yeni yaşlarını hep birlikte mutlu ve huzurlu yaşayalım. Gelecek yıl bu zamanlar aramızda bir ufaklık olacak sanırım :)

Hi everyone,,

1th of August is my husband’s birtday. Nearly 8 years, we are friends and every year, I try to make a organisation. But this time, we have a different sensations so my love could not blow out the candles.  

Due to Ramadan Bayram  holiday, we were in my family house. And we celebrated darling’s birthday although 10 days delay. First candles were blowed by my mephews, of course :)

Happy birthday my love… I hope that we will be older together…

PS: This time next year we will be 3 person :)

 

1

Sevgiler,

Meldemoz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow Me