04.08.2013 – 9 hafta + 4 gün

Bir “hamileyim” postu daha sizlerle.

Görmemişin çocuğu olmuş… :D

10 haftayı da devirdik, ve sanıyorum 2 kilo ağırlaştım. Her ne kadar tartılar 1 kilo dese de kendimi daha fazla ağırlaşmış ve şişmiş hissediyorum. Bu haftalarda göbek belirginleşmezmiş fakat benimki sanki şimdiden şişmeye başladı gibi :) Elim göbeğimde gezesim var sürekli :) ve 40 hafta nasıl gelecek bilmiyorum. Heyecan, korku, endişe, mutluluk hepsini aynı anda hissetmem çok fantastik :)

Mide bulantıları, mide ekşimeleri, baş dönmeleri, tipik hamilelik huysuzluklarım yok çok şükür,  sadece sürekli uyumak istiyorum. Akşamları 8 den sonra  esnemeye başlıyorum ve erkenden uyuyorum. Sabahları ise çok uyumaktan “CİN” gibiyim :)

Değişiklik olarak ise;

Çayları açık içiyorum, cevizin bu kadar önemli olduğunu bilmezdim, süt hiç içmediğim kadar içiyorum. Ayrıca yumurta ve yoğurttan bıkmak üzereyim. Vücudum ve yüzümde sivilceler çoğaldı. Saçlarım dökülüyor ve oburlaşmaya başladım. Sürekli uyumak istiyorum (evet 2. kez yazıyorum:)) ve meyve yeme alışkanlığı edindim.

En önemlisi;

Bir an önce bebeğim tarafından tekmelenmeyi bekleyen sabırsız biri oldum çıktım…:)

 

” I am the pregnant” post, again.

….. (I dont know How to say :) )

We have finished 10 weeks and I take it that I have put on 2 weights. There is no any changes in your body in these weeks but my belly is getting bigger, I think :) I would like to take a walk touching my belly :) I am excited, scared,anxiousness and happy. It is very fantastic to feel different emotions with same time.

I havent any pregnancy difficulties only I would like to sleep earlier time. In the mornings I am like a quick-witted  :) due to sleeping for along time.

Changes are;

I choose the weak tea, I have learnt that walnut is very important for babies and I drink a glass of milk everyday. In addition I will fed up with egg and yoghourt.  I have pimple in my face and body. I am losing my hair  :(  I would like to sleep every time. (2. time ı am writing) 

Most important is;

I am waiting my babies kicks, solicitously :)

Take care of yourself .. byesss.

 

04.08.2013

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow Me