Eminönü Keyfi

Sürekli iş koşuşturması , hafta sonu eğitimleri derken iyice pilim bitmiş durumdaydım.

Geçen hafta sonu ise her şeyi erteleyip (tabiri caizse eğitimleri asıp) gezmeye karar verdik. İstanbul’u çok bilmiyoruz, bar ve kafeler üniversite yıllarında gittiğimiz yerler. Sanırım biraz büyüdük ve artık başımız canlı müzikte almıyor :)

Kaç zamandır vapurla karşıya, Avrupa Yakası’na geçmediğimizi düşündük ve İstanbul’da yaşayan insanların,  belki bir kısmının her gün yaptığı Eminönü’nde balık ekmek keyfi yapalım dedik.

O kadar güzel geldi ki kesinlikle tavsiye ediyorum. Denizin dalga sesi, serin bir hava ve özellikle martılar bu aylarda gerçekten çok rahatlatıyormuş, öğrenmiş oldum.

Düşündükçe turşu suyu hala damağımı bir hoş yapıyor. İyi ki aç gözlü olup, bir bardağı kendim yemişim :)

 

 

We are working very hard in five days and in the weekend we have a traing. I was fed up this overtime. 

Last weekend, we decided  that we wouldnot go anywhere  and would take a walk in İstanbul. In fact we don’t know İstnabul very well. We went to bar and cafe at university lot of time so we don’t like these places as before. I think we grown :)

 It’s been a long time to go European side of Istanbul by ship. Yes, we went to Eminönü by ship and we ate grilled fish sandwich :) Maybe some people do this activity everyday.

It was fascinating and I have learnt that sea, puffin sound and cold weather is the good option to relax. I strongly recommend.

Also, it was the best choice for me to eat pickle as full of glass  :)

Herkese iyi tatiller / Have a nice weekend. 

Meldemoz

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow Me