1…2….3….Action

Bu akşam farklı birşey yaptım, şunu yaptım demeyi çok isterdim :)

İşten gel, biraz evi toparla ( neyi diyeceksiniz, gündüz atlımı koşuyor evin içinde. Şöyle izah edeyim :)  gece;

sonra yaparım deyip bardaklar masanın üzerine bırakılıyor, sabah eşofmanlar boş bulunan yere atılıyor, geç kaldım deyip makyaj malzemeleri makyaj masanın üzerinde dağınık kalıyor, küpenin teki nerde deyip, küpe kutusu şifonyerin üzerine boşaltılıyor, havlu banyoda kesinlikle olmuyor, en az 2 ayakkabı odadan denenmek için hole çıkmış ve biri kalmış haliyle vs.) sonra bulaşık mak. boşalt, bazen çamaşır makinesini doldur, ütü varsa hafta sonuna eğitim olduğu için sakın bırakma derken haliyle akşamları gündüzler kadar yoğun geçiyor. :)

Bu akşam ise; evi çabuk toparladım, çamaşır ve bulaşığı dün halletmişim, eşimde evde yok yemek yapma derdi de yok kendime bir yumurta kırarım otururum evde diyerekten televizyonu açtım. Hep aynı şeyler;

21 aralık takvim bitiyor ne olacak sonumuz, siyaset deseniz karışık, öğrenciler protestoda, havalar kötüye gidiyor yine trafik kazaları derken haberleri de bitirdim. Hoşuma giden birşey olur düşüncesiye bekledim ama nafile, yine aynı senaryolar da aynı ınsanlar farklı rollerde filmler diziler dönüyor. Veya ben gerçekten yaşlandım,  dizi takip etmiyorum ve eskisi kadar film izlemiyorum.

Günün hatta akşamın uzunca bir anlatımını yaptıktan sonra (hep böyle oluyor ne diyeceğimi unutacağım  diye korkuyorum ama kendimi yazmaktan da alı koyamıyorum :) ) bugün sürekli takip ettiğim TEK dizimin iki bölümünü (hafta sonu gece yayınlandığı için ortasında her ne kadar hatırlamasam da uyuyormuşum:))  patlamış mısırımla ve yılbaşı ağacımın loş ışığıyla izledim.

Sevgiler,

Meldemoz

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow Me