Haftanın Kitabı

Dün çok sevdiğim bir arkadaşımla buluştum, Eminönü’nü bir güzel turladık, çok yorulduk çok eğlendik. Benim topuk ağrım da sanırım dünden kalma bir hatıra:)

Okumaya başladığı, hatta bitirmiş ve ikinci kez bile okuyor olabilir tam bilmiyorum sayfa sayfa beğendiği paragrafları göstermişti :) önerdi ve mutlaka okumam gerektiğini söyledi.

Merak edip gittim D&R a ve kitabı aldım. Çayımı da demledim ve okumaya başladım.

Tavsiye etmemin en önemli sebebi, medyada Sosyetik Diyetisyen adı altında tanıtılan Ender Saraç’ın aslında manevi yönden ne kadar dolu ve bilgili olduğunu göreceksiniz, şaşıracaksınız benim gibi. Kitabın içinde “Her insanda 99 Esma’nın enerjileri mevcut” diyor ve anlatmaya başlıyor Allah’ın 99 adının anlamını.

Gerçekten mutlaka okumanızı tavsiye ederim, doğru bir şekilde dua etmenin nasıl yapılabileceğini göreceksiniz, babalığa geçişte önemli noktalar ve besinler, eş isteyenler için öneriler, daha neler neler…

Sevgiler,

Meldemoz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow Me