Etiketimmm…

Blogumun başlangıcı benim için bir çok şeyin başlangıcı oldu, zaten ilk yazımda bazı hayallerimden bahsetmiştim. Artık kendi tasarladığım eşya ve kıyafetlerime kendi etiketimi de yapıştırabileceğim :)

Bugün kendi hazırladığım etiketimi sipariş verdim  ve haftaya 1000 adet geliyor inşallah. 1000 adet bana da fazla geliyor düşününce :) Biraz heyecan, biraz aç gözlülük 1000 adet sipariş vermeme vesile oldu. Çok sade bir çalışma oldu, çok kararsız kaldım. Herzamanki gibi, her işte olduğu gibi ilk yaptığım çalışmayı sipariş verdim. Umarım sizlerde beğenirsiniz.

Şu an için hazır değil ama hazır olduğunda tabi ki paylaşacağım.

Kendi markamı oluşturma yolunda önemli bir adımı da eşimin bana cesaret veren desteği ile attım. Teşekkür ederim canımmm. ;)

Herkese Sevgiler,

NOT: İlk çalışmam etiketsiz olarak sahibesini buldu, en kısa zamanda bununla ilgili postum da gelecek.

Meldemoz

Etiketimmm…” üzerine 5 düşünce

 1. hayırlı olsun markanız,dikiş mak. araştırması yaparken sitenizi buldum, ve etiket fikriniz çok hoşıma gitti nerede yaptırdıysanız adres alabilirmiyim ve fiyat….iyi çalışmalar.

  • Teşekkür ederim.

   Bende etiket araştırırken birkaç blogger arkadaşımdan yardım almıştım, mail adresinize nerede yaptırdığımı gönderdim, Şimdiden sizede hayırlı olsun :)

   selamlar,

   Meldemoz.

 2. Geri izleme: Nihayet kavuştum. | Meldemoz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow Me